Pogledajte video
60

Simpatičan prizor: Veseli djedica zaplesao s ekipom na Audi B2B Run partyju

D. J.
Nakon jučerašnje utrke Audi B2B Run sinoć je održan party na kojem su se okupili trkači, ali i građani koji su uživali u pozitivnoj atmosferi.
Posebnu pažnju simpatičnim pokretima je privukao jedan stariji gospodin koji je zaplesao uz pjesmu Nine Badrić "Takvi kao ti".

Podsjećamo, na Vilsonovom šetalištu jučer je održana Audi B2B Run utrka koja predstavlja najveći poslovno-sportski događaj u BiH.

Ekipno je najbolja bila firma NSoft, a drugo mjesto zauzelo je Visoko sudsko i tužilačko vijeće BiH dok je treći bio INFOBIP.

Kad se radi o pojedinačnim rezultatima najbži je bio Samir Halilović iz kompanije Catholic Relief Services - CRS. Drugo mjesto osvojio je Ibrahim Zubača iz kompanije Purple Key d.o.o., a Sanel Uzunović iz INFOBIPa je završio treći.

Ekipa portala Klix.ba osvojila je prvo mjesto u kategoriji medija.

Audi B2B Run utrka postala je sinonim za rekordne uspjehe i ovogodišnje izdanje nije izuzetak. I ovoga puta oboren je rekord po broju učesnika, a ispod startnog luka se našlo čak 1.800 takmičara, udruženih u timove svojih kompanija.