Bugarska
0

Nogometna utakmica trajala četiri minute

Prošlosedmična utakmica 8. kola bugarske treće nogometne lige između Giganta Belenea i Chavdar Byala Slatine trajala je tek četiri minute nakon čega je sudija bio prisiljen prekinuti je.

Razlog tome je premali broj igrača na terenu.

Naime, domaći Gigant Belene je započeo dvoboj s tek osam igrača budući je velik broj igrača povrijeđen ili suspendovan. Međutim broj igrača ekipe ubrzo se još smanjio budući su se u prve četiri minute povrijedila još dvojica nogometaša, te je sudac Stojan Denev bio prisiljen prekinuti utakmicu.

Lokalna pravila nalažu da utakmica mora biti prekinuta ukoliko jedna od momčadi ima manje od sedam igrača na terenu.

Spomenuta utakmica najkraća je ikad odigrana u Bugarskoj, a naknadno je pobjeda pripisana Chavdar Byali Slatini 3-0.