"Igrač sezone"
41

Crna mačka uletjela na teren tokom utakmice pa postala hit na društvenim mrežama

E. Lj.
U posljednjem meču devete sedmice Američke fudbalske lige Dallas Cowboysi savladali su ekipu Giantsa rezultatom 37:18. No, osim po pobjedi Dallas Cowboya, gledaoci će ovu utakmicu pamtiti po zanimljivoj sceni koja se dogodila tokom druge četvrtine kada se na terenu našla crna mačka.

Crna mačka koja se iznenada pojavila na terenu i nakratko zaustavila igru "prešla je put" ekipi Giantsa, a sreću donijela ekipi Dallas Cowboys, koja je odnijela uvjerljivu pobjedu.

Crna mačka je skoro minutu bila na terenu, oči gledalaca bile su uprte u nju, a ubrzo je osvojila i društvene mreže.

"Veliki pozdrav crnoj mački na terenu. Ima sjajne pokrete", jedan je od komentara na Twitteru.

Još uvijek nikome nije jasno otkud crna mačka na terenu, no ono što je svima jasno je da mačke uvijek rade šta žele te da uvijek nađu način da uspiju u svom naumu.