Film/TV
0

Face TV: Premier sport show sa Marjanom Mijajlovićem

Programska šema Face TV bogatija je za novu jedinstvenu emisiju. Svake subote i nedjelje u terminu od 15:00 do 18:00 sati, Face TV za svoje gledaoce uživo emitira novu sportsku emisiju: Premier sport show. Emisija nudi: tri sata praćenja rezultata iz svijeta fudbala, košarke, rukometa, odbojke, hokeja, tenisa i vaterpola iz minuta u minut.

Gledaoci u svakom trenutku znaju gdje je postignut gol, dosuđen penal, crveni karton, bila šansa ili povreda, rezultate s poluvremena i na kraju utakmica. Dodatne podatke i komentare bitnih vijesti iz svijeta sporta dat će voditelji Marjan Mijajlović, Ines Čengić i Ana Šego, ali i odabrani gosti. Tu su i javljanja uživo sa stadiona iz BIH i regiona pogotovo kad su derbi mečevi u pitanju, te telefonska uključenja gledalaca i mnoge nagrade.

Šest sati programa uživo: Premier sport show, subotom i nedjeljom od 15.00 do 18.00 sati, samo na Face TV-u.