Mi prolazimo akobogda,mi ne znamo igrati grupu i ligu,ali ovakve tekme su za nas !!! Ovi momci idu dalje akobogda,poslije Italije samo se bojim Francuske i Španije na prvenstvu,sa ostalima možemo igrati!!
HAHAHA DAJ BA SPUSTI SE NA ZEMLJU MALO, okej sve optimizam. Al daj malo budi realan, patimo se s kanadom svicarskom i qatarom manje vise, a ti izjavljujes da se samo bojis francuske i spanije