Neka su dobre gimnasticarke, ali ovo nije ni sigurno, a ni mjesto za izvođenje ovakvih stvari.Postoji organizacija i prostor za ovakve stvari.Niko nije pobijedio zakone fizike.Sta da je ova konstrukcija pala? Djevojka u crnoj odjeci bi zavrsila kao ona u Brazilu neki dan.
Prikaži sve komentare (47)