Amerikanci su pobijedili, Hormuz će biti otvoren, a prije agresije je uvijek bio otvoren, a zauzvrat će se Iranci odmrznuti milijarde dolara. Good deal for Americans, Hell yeaaa
Kupio ih Trump za šaku dolara. Toliko o časti režima. One djevojčice nek počivaju u miru kad su ih ovi prodali skupa sa nuklearnim programom i pola stoljeća patnje iranskog naroda. Za šaku dolara.
oni nisu u stanju projecirati vojnu moc u susjestvu, nemaju avijacije, protuzracne,mornarice itd..uranij ce sasvim sigurno dati u to ne sumljam. Dakle ne mogu biti naslilnik na bliskom istoku vise
PRIKAŽI ODGOVORE (1)
Prikaži sve komentare (23)