Cudi me da nisu cestitali Kanadi na osvojenom bodu ..
Neznam zasto neko misli da Hrvati i Srbi su prtovih BiH mismo samo protiv onih koji biraju Seydu i slicne a POLITICARI U SVAKAKO ona stvar
Hahhaha
Prikaži sve komentare (34)