Ovo će prestati kad Bošnjaci počnu proizvoditi projektile koji mogu dostići Zagreb i Beograd. Tek onda će se ovdje krenuti naprijed. Oni još uvijek misle da mogu nešto uzeti a ništa izgubiti.
Ovo će prestati kad Bošnjaci počnu proizvoditi projektile koji imaju domet 250km. Tek onda će se ovdje krenuti naprijed. Oni još uvijek misle da mogu nešto uzeti a ništa izgubiti.
Takozvana zapadnohercegovačka županija nije jedini kanton koji ima pozitivan prirodni priraštaj jer i Kanton Sarajevo ima pozitivan prirodni priraštaj kad su Bošnjaci u pitanju. A minus nose Srbi i Hrvati jer je drastično više umrlih nego rođenih u tom kantonu. Bošnjaka u kantonu Sarajevo je više rođenih nego umrlih i to godinama.
Pa tehnicki nije im pomogao jer bi onni svakako ostali u vlasti da se nije formirala nova, ali bi bili sa sda , nastavili jos koji tehnicki mandat. Vidim da im je i zao sto nisu sa vama.