Džaba ste krečili. Čim neko pokuša natjerati Republiku Srpsku na rješenje da je bih vlasnik šuma, voda, ruda... NEZAVISNOST!!!
Tužno je koliko si naivan. 35 godina isto ponavljas i samo čekaš dan koji nikad neće doći.
Tužno... 35 godina isto ponavljas i samo čekaš dan koji nikad neće doći.
Prikaži sve komentare (77)