Minimalan ofsajd
37

Napadač Dinama bijesan poslije poništenog gola u 94. minuti susreta protiv Plzena

E. K.
(Foto: Screenshot)
Dinamo je poražen u Češkoj Republici od Viktorije Plzen rezultatom 1:0, a u 94. minuti susreta im je poništen pogodak za izjednačenje rezultata.

Gol je postigao Sandro Kulenović, ali je pogodak poništen nakon konsultacije sa VAR tehnologijom i to poslije minimalnog ofsajda Stefana Ristovskog.

Nedozvoljena pozicija je bila minimalna, skoro nevidljiva na fotografiji koja je objavljena u direktnom prenosu, ali je očigledno postojalo kad ga je VAR poništio.

Bijesan je bio napadač Modrih nakon poništenog gola.

"Ne znam dokle više ovako, neke se stvari moraju promijeniti oko suđenja, ne treba o tome šutiti. Upali smo u neku kolotečinu iz koje se možemo izvući samo mi sami", rekao je napadač Dinama Sandro Kulenović.

Inače, jedini pogodak na utakmici je djelo Tomaša Choryja sa jedanaest metara iz 35. minute susreta, a penal za domaće je skrivio Josip Mišić igranjem rukom.