Remi u Helsinkiju
190

Anketa / Ko je bio najbolji igrač reprezentacije BiH na utakmici protiv Finske?

N. K.
Nogometaši Bosne i Hercegovine uspjeli su u finišu utakmice na Olimpijskom stadionu u Helsinkiju izboriti bod protiv Finske u prvoj utakmici nove sezone Lige nacija, a konačni rezultat bio je 1:1.
Domaći su vodili golom iz sudijske nadoknade prvog poluvremena kada je penal realizovao Pukki, a naš tim im se revanširao u sudijskom vremenu na kraju utakmice kada je Prevljak zatresao mrežu domaćina.

Petev je danas izveo sastav: Šehić, Kolašinac, Hadžikadunić, Ahmedhodžić, Gazibegović, Prcić, Pjanić, Hadžiahmetović, Krunić, Džeko i Stevanović. U drugom poluvremenu s klupe su ušli Gojak, Menalo, Hotić i strijelac gola Prevljak.

U našoj anketi glasajte ko je po vašem mišljenju bio najbolji igrač BiH protiv Finske:

Inače, Finska i BiH su tako Ligu nacija otvorili sa po jednim bodom, dok će preostali dvojac iz naše grupe Crna Gora i Rumunija svoj međusobni duel odigrati večeras.

BiH već u utorak igra utakmicu drugog kola Lige nacija kada će u Zenici dočekati selekciju Rumunije, dok će Finska ugostiti Crnu Goru.