Bundesliga
65

Hat-trick Lewandowskog u pobjedi Bayerna protiv Schalkea, debitovali Coutinho i Perišić

Nogometaši Bayerna pobijedili su na Veltins Areni u okviru drugog kola Bundeslige ekipu Schalkea rezultatom 3:0 i tako se iskupili za kiks iz prošlog kola kada su kući samo remizirali s Herthom.

Sva tri pogotka za Bavarce postigao je Robert Lewandowski, a seriju je otvorio u 20. minuti kada je bio precizan s bijele tačke.

Nakon toga je postigao pogodak u 50. minuti, a treći gol dodao je u 75. minuti na asistenciju Kingsleyja Comana.

Za Bayern su u današnjem susretu debitovala i dva nova igrača - Ivan Perišić i Phillipe Coutinho.

Zajedno su obojica na teren ušli u 57. minuti te su pokazali da će biti prava pojačanja za tim Nike Kovača.