Podrška Veležu
1.3k

Avion s natpisom "Rođeni" nadletio Gradski stadion u Visokom

(Foto: E. M./Klix.ba)
Navijači Veleža iznajmili su avion koji je u trenutku utakmice 29. kola Prve lige FBiH protiv Bosne u Visokom prošao iznad Gradskog stadiona, što je samo jedan od načina na koji slave povratak u Premijer ligu BiH.

Na krilu aviona ispisana je poruka "Rođeni", što je nadimak za klub iz Mostara. Također, iz aviona su izbačeni leci s prigodnim optimističnim porukama vezanim za Velež, kao i stihove "Zapisa o zemlji" Maka Dizdara.

Velež u Visokom ima veliku podršku gostujućih navijača koji su okupirali Gradski stadion, a ukoliko osvoji tri boda protiv Bosne, onda će i zvanično osigurati povratak u Premijer ligu BIH.

Rođeni su pred kraj prvog poluvremena stigli u vodstvo, a pogodak za 1:0 postigao je Nusmir Fajić u 36. minuti.