{{error}}
Korisničko ime ili e-mail
Lozinka
ili
Facebook prijava


Unesite e-mail:


Rezultati teniskih turnira

F
10.10.2007. u 09:10
0
0
Rezultati teniskih turnira
0
Rezultati teniskih turnira
U nastavku su prikazani rezultati tensikih turnira ATP Moskva, ATP Stockholm, ATP Beč, WTA Moskva i WTA Bangkok.
ATP MOSKVA, 1.kolo:

Nikolaj Davidenko (RUS)(1) - Jo-Wilfried Tsonga (FRA) 7:6(0), 6:2;
Paul-Henri Mathieu (FRA)(4) - Sebastien Grosjean (FRA) 6:2, 6:2;
Marat Safin (RUS)(5) - Denis Matsukevitch (RUS) 7:6(2), 7:5;
Dimitrij Tursunov (RUS)(7) - Miša Zverev (NJEM) 6:4, 3:6, 6:4;
Michael Berrer (NJEM) - Jose Acasuso (ARG) 6:7(5), 7:5, 6:4;
Igor Kunitsyn (RUS) - Diego Hartfield (ARG) 7:6(1), 1:6, 6:1;
Marin Čilić (HRV) - Simone Bolelli (ITA) 6:3, 6:4;
Kristof Vliegen (BEL) - Viktor Troicki (SRB) 6:3, 2:2, Troicki predao;
Nicolas Lapentti (EKV) - Fabrice Santoro (FRA) 3:6, 6:3, 6:2.


ATP STOCKHOLM, 1. kolo:

James Blake (SAD)(1) - Jonas Bjorkman (ŠVE) 6:7(3), 7:5, 6:3;
Tommy Haas (NJEM)(3) - Olivier Rochus (BEL) 6:4, 6:1;
Ivo Karlović (HRV)(7) - Nicolas Massu (ČILE) 7:6(6), 6:7(4), 6:4;
Mario Ančić (HRV) - Amer Delic (SAD) 6:1, 6:4;
Thomas Johansson (ŠVE) - Juan Marin Del Potro (ARG) 6:4, 1:0, Del Potro predao.


ATP BEČ, 1. kolo:

Novak Đoković (SRB)(1) - Robby Ginepri (SAD) 6:3, 6:4;
Juan Ignacio Chela (ARG)(7) - Guillermo Garcia-Lopez (ŠPA) 6:1, 6:3;
Feliciano Lopez (ŠPA) - Werner Eschauer (AUT) 6:3, 6:2;
Tomaš Zib (ČEŠ) - Florian Mayer (NJEM) 6:1, 6:4;
Mardy Fish (SAD) - Nicolas Almagro (ŠPA) 6:7(4), 6:2, 6:4;
Juan Carlos Ferrero (ŠPA) - Guillermo Canas (ARG)(5) 3:6, 6:3, 7:6(5);
Jurgen Melzer (AUT) - Alexander Peya (AUT) 6:4, 6:3;
Julien Benneteau (FRA) - Ivo Minar (ČEŠ) 6:4, 6:2;
David Nalbandian (ARG) - Stefano Galvani (ITA) 6:3, 7:6(3).


WTA MOSKVA, 1. kolo:

Nicole Vaidisova (ČEŠ)(8) - Yaroslava Shvedova (RUS) 7:6(3), 6:3;
Elena Dementieva (RUS) - Alicia Molik (AUS) 6:2, 4:6, 6:3;
Victoria Azarenka (BLR) - Sybille Bammer (AUT) 6:3, 6:4;
Agnieszka Radwanska (POLJ) - Maria Kirilenko (RUS) 6:4, 4:6, 6:1;
Gisela Dulko (ARG) - Sania Mirza (IND) 6:3, 6:4;
Tatiana Perebiynis (UKR) - Michaella Krajicek (NIZ) 6:4, 1:6, 7:5;
Elena Vesnina (RUS) - Emmanuelle Gagliardi (ŠVI) 6:2, 6:4.


WTA BANGKOK, 1.kolo:

Shahar Peer (IZR)(3) - Melinda Czink (MAĐ) 7:6(3), 6:4;
Virginie Razzano (FRA)(4) - Lourdes Domínguez Lino (ŠPA) 6:0, 6:3;
Dominika Cibulkova (SVK)(5) - Maria Emilia Salerni (ARG) 6:2, 4:6, 6:2;
Klara Zakopalova (ČEŠ) - Aiko Nakamura (JAP)(6) 6:4, 7:6(5);
Flavia Pennetta (ITA)(7) - Noppawan Lertcheewakarn (TAJ) 6:0, 6:2;
Anastasia Rodionova (RUS) - Akgul Amanmuradova (UZB) 6:4, 6:3;
Olga Poutchkova (RUS) - Anne Kremer (LUX) 6:3, 4:6, 6:2;
Tamarine Tanasugarn (TAJ) - Edina Gallovits (RUM) 7:5, 3:1, Gallovits predala.

Komentari (0)
Email adresa: (nije obavezno)

Tekst ispravke: