12

Zvjezdan Misimović u sjajnoj formi, postigao novi gol

Piše: E. I.
Zvjezdan Misimović
U okviru 3. kola kineske nogometne lige Guizhou Renhe je na svom terenu savladao Wuhan Zall rezultatom 2:1, a prvi pogodak za domaće postigao je Zvjezdan Misimović u 65. minuti. Popularni Miske efektno je pogodio suparničku mrežu.

Na 2:0 povećao je Rafa Jorda u 73. minuti, dok je jedini gol za goste postigao Martinović.

Novim pogotkom Misimović je nastavio seriju dobrih igara. On je bio jedan od ključinih igrača u pobjedi bh. tima protiv Grčke.

Očigledno je da mu kineska liga izuzetno godi. Misimović sve ljubitelje nogometa podsjeća na izvedbe koje je pružao u Wolfsburgu u sezoni 2008/09. kada je, zajedno sa Edinom Džekom, bio ključna figura Vukova u osvajanju naslova Bundeslige.

Guizhou Renhe trenutno ima četiri boda i zauzima sedmu poziciju kineskog elitnog nogometnog razreda.