0

Vatreni gube u Osijeku: Turci iskoristili veliku grešku Livakovića i poveli protiv Hrvatske

E. K.
Pogreška Dominika Livakovića (Foto. Screenshot)
Nogometna reprezentacija Turske je povela u Osijeku protiv selekcije Hrvatske sa 1:0.

Jedini pogodak u dosadašnjem dijelu susreta je u 30. minuti postigao Baris Alper Yilmaz i tako doveo gostujući sastav u vodstvo.

Alper Yilmaz je iskoristio veliku grešku hrvatskog golmana Dominika Livakovića i pogodio praznu mrežu za radost na klupi reprezentacije Turske.

Salih Ozcan je uputio jednu dalekometnu loptu, a Livaković je izašao van kaznenog prostora što je iskoristio ofanzivac Galatasarayja i doveo Tursku u vodstvo.

Inače, Turci su bili bolji u prvom dijelu prvog poluvremena te su zasluženo stigli do prednosti u Osijeku.