26.3.2014. u 18:40
78
83
78
Nogometaši Sarajeva i Željezničara večeras su od 19 sati na stadionu Asim Ferhatović Hase igrali revanš utakmicu četvrtfinala Kupa BiH. Susret je završen 0:0 te Sarajevo ide u polufinale Kupa BiH, jer je prvi susret na Grbavici završen 1:1. Meč ste mogli pratiti uživo na portalu Klix.ba.
90+4' - Kraj utakmice. Rezultat je 0:0, Sarajevo ide u polufinale Kupa BiH.

90+4' - Travančić je zamijenio Bilbiju. Tomić i Lončarić su dobili žute kartone

90+2' - Željezničar postiže gol, ali sudija je opravdano dosudio ofsajd. Poništen je gol Selimovića.

90' - Stojčev je dobro šutirao, ali je golman Željezničara Lončarić dobro intervenisao. Još će se igrati 4 minute sudijske nadoknade.

90' - Treća izmjena Željezničara. Bogdanović je zamijenio Tomića.

89' - Posljednji trenuci meča protiču bez ozbiljnijih prilika za gol.

86' - Još jedan korner za Sarajevo. Bez promjene rezultata.

85' - Korner za Sarajevo.

85' - Bučan je napravio prekršaj nad Purićem na sredini terena.

81' - Napad Sarajeva, Todorović je ušao u 16-erac gostiju, ali se nije uspio izboriti za dobru poziciju. Lopta je završila iznad gola Željezničara.

80' - Još deset minuta do kraja regularnog dijela utakmice. Sarajevo ima rezultat koji ga vodi u polufinale Kupa BiH.

78' - Novi korner za Željezničar.

77' - Druga izmjena Željezničara. Rijad Bajić je zamijenio Armina Hodžića.

73' - Dino Đurbuzović pravi prvu izmjenu. Damir Sadiković je zamijenio Nermina Jamaka.

70' - Druga izmjena Sarajeva. Dario Purić je zamijenio Krstu Velkoskog.

69' - Igrač Željezničara Bučan dobija žuti karton.

69' - Napad Sarajeva, ali bez izgledne prilike za postizanje gola.

67' - Slobodan udarac za Željezničar na sredini terena.

63' - Hodžić se našao u odličnoj šansi, ali je sa dva metra šutirao glavom pored gola Sarajeva.

61' - Korner za Željezničar.

61' - Robert Jarni je napravio prvu izmjenu. Todorović je zamijenio Vusljanina.

60' - Igra se pretežno na sredini terena i bez pravih prilika.

57' - Bučan je napravio prekršaj nad Stojčevom na sredini terena.

55' - Napad Sarajeva, ali nema promjene rezultata.

50' - Velika bakljada navijača Sarajeva, nema prekida utakmice.

49' - Igrač Sarajeva Tatomirović dobio žuti karton.

46' - Počelo je drugo poluvrijeme.

45+1' - Kraj prvog poluvremena. Navijači su očekivali više od ovog derbija.

45' - Izgledna prilika za gostujući tim, drugi korner za Željezničar.

43' - Dobar napad Sarajeva, lopta odlazi van okvira gola Željezničara.

41' - Novi napad Željezničara, ali bez rezultata.

40' - Tomić se našao u prilici, šutirao, ali je Bandović dobro intervenisao. Najbolja šansa za Željezničar dosad.

38' - Žuti karton dobija i igrač Željezničara Zolotić zbog prekršaja nad Bilbijom.

37' - Igrač Sarajeva Gojko Cimirot je zbog prekršaja kažnjen žutim kartonom.

35' - Bakljada na južnoj tribini gdje su smješteni navijači Željezničara. Ipak, utakmica neće biti prekinuta.

33' - Fer i korektna utakmica za sada. Jedini žuti karton dobio je Svraka.

28' - Tomić se nije dobro snašao u prilici pred golom Sarajeva.

25' - Sarajevo je aktivniji i opasniji protivnik u prvih 25 minuta, ali bez rezultata.

22' - Prvi korner za Željezničar.

20' - Igra se 20. minuta utakmice. Rezultat je i dalje 0:0. Blizu 10.000 gledatelja na stadionu.

16' - Velkoski se našao u dobroj prilici, ali je ljevicom šutirao iznad prečke gola Željezničara. Sjajan pas uputio mu je Stojčev.

15' - Igrač Željezničara Armin Hodžić se našao u ofsajdu. Blaga terenska prednost je na strani Sarajeva.

13' - Prvi korner za Sarajevo, nakon napada Vusljanina.

10' - Za sada bez pravih prilika. Igrač Željezničara Muamer Svraka je dobio žuti karton.

8' - U prvim minutama igra se više na polovini Željezničara.

1' - Počeo je meč na Koševu. Prvi sa centra krenuli su nogometaši Željezničara.

- - Glavni sudija meča je Ognjen Valjić iz Banje Luke.

- - Igrači oba tima održali su minutu šutnje za preminulog navijača FK Sarajevo Kemala Lakaču.

- - Uprkos lošem i kišnom vremenu, na Koševu je trenutno blizu 7.000 gledatelja, a tribine se i dalje popunjavaju.

- - Sastav Željezničara: Lončarić, Kerla, Zeljković, Stanić, Bučan, Zolotić, Jamak, Tomić, Svraka, Selimović i Hodžić