Šokirao protivnike
13

Trener igrač NK Slavonija ušao u igru i postigao hat-trick za preokret i pobjedu

U susretu hrvatskih niželigaša NK Tomislav iz Livane i NK Slavonija iz Punitovaca junak pobjede gostujućeg tima je bio trener Goran Uzelac.

Utakmica je odigrana u Livani pred stotinjak gledalaca, Tomislav je imao prednost 2:0 nakon prvog poluvremena, a onda se u nastavku susreta dogodilo nešto što se ne viđa svaki dan.

Ljutiti trener igrač NK Slavonija Goran Uzelac je tokom pauze kritikovao svoje igrače, a potom je u drugom poluvremenu, tačnije u 56. minuti, odlučio da i sam uđe u igru. Trebalo mu je svega pet minuta da postigne prvi gol za smanjenje zaostatka, a onda je u 72. minuti pogodio za izjednačenje.

No, tu se ovaj trener igrač nije zaustavio, jer je u 83. minuti kompletirao hat-trick za preokret i pobjedu protiv šokiranih domaćina.