15

Serie A: Lulić strijelac u trijumfu Lazija, Inter kiksao na "Giuseppe Meazzi"

Trenutak kada Lulić postiže gol (Foto: EPA)
Lazio je u šestom kolu Serie A savladao Empoli sa 2:0, a Senad Lulić je odigrao svih 90 minuta u redovima rimske ekipe i postigao je drugi gol na meču.

Prvi gol za nebeskoplave postigao je Balde Keita golom u 29. minuti susreta, a pobjedu Lazija ovjerio je glavom naš reprezentativac u 90. minuti susreta.

Lulić je igrao na poziciji lijevog bočnog u formaciji 3-5-2, dok je Rade Krunić presjedio na klupi za rezervne igrače Empolija.

Inter je na "Giuseppe Meazzi" kiksao protiv Bologne odigravši 1:1. Gosti su poveli već u 14. minuti preko Destra, a bod Nerazzurrima dobio je Perišić u 37. minuti meča.

Sassuolo je golom Defrela iz 34. minute savladao Udinese, dok je Genoa sa dva igrača manje uspjela osvojiti bod na svom "Luigi Ferrarisu" protiv Pescare odigravši 1:1 (Simeone 47' - Manaj 85').