0

Serie A: Cesena namučila Napoli, Milan Đurić nije ulazio u igru

(Foto: EPA)
Vrijedne bodove u borbi za poziciju koja vodi u Ligu prvaka Napoli je teškom mukom osvojio pobijedivši otpisanu Cesenu na domaćem terenu rezultatom 3:2.

Rasterećeni gosti koji su se i prije večerašnje utakmice oprostili od Serije A vodili su već nakon 15 minuta igre pogotkom Defrela.

Napolitanci su u nastavku ipak preokrenuli. Prvo je za izjednačenje pogodio Mertens, da bi vodstvo Napoliju donio Gabbiadini.

U samom finišu prvog poluvremena Defrel je drugim pogotkom večeras stvari vratio na početak.

Napoli u nastavku ipak uspijeva postići pobjedonosni gol, a strijelac je u 57. minuti po drugi put bio Mertens.

Milan Đurić večeras nije ulazio u igru u timu Cesene. Napoli dva kola prije kraja za trećom pozicijom koja garantuje kvalifikacije za Ligu prvaka zaostaje tri boda.

U drugom današnjem susretu Fiorentina je očekivao na domaćem terenu rezultatom 3:0 porazila Parmu.