Meč u Butmiru
33

Sarajevo proigralo u drugom poluvremenu i nakon preokreta savladali GOŠK

Ekipa Sarajeva pobijedila je GOŠK u prijateljskom meču rezultatom 2:1.

Prvu priliku na meču imalo je Sarajevo nakon udarca Tatara iz velike udaljenosti, ali njegov udarac odlazi van okvira gola, da bi GOŠK odmah na drugoj strani zaprijetio preko Jusufbašića, no Kovačević je odbranio.

U finišu prvog poluvremena, GOŠK stiže u vodstvo. Simeunović je pobjegao odbrani Bordo kluba i matirao Kovačevića za vodstvo svog tima, a to je ujedno bio i rezultat prvog poluvremena.

Tim Vinka Marinovića u drugom poluvremenu je zaigrao puno bolje i tražio je gol kojim će stići do poravnanja, a do toga i stižu u 65. minuti kada Handžić koristi asistenciju Pidre i pogađa za 1:1.

Sarajevo u finišu meča stiže do preokreta, odnosno do pobjede, a strijelac za aktuelnog prvaka BiH u nogometu bio je Handžić koji je drugi put pogodio u 84. minuti.