Bundesliga
0

VIDEO / Remi Werdera i Schalkea

Nogometaši Werdera i Schalkea odigrali su neodlučeno 1-1 u posljednjoj utakmici 30. kola njemačke Bundeslige.

Najvažniji su se trenuci dogodili unutar samo četiri minute drugoga poluvremena. Najprije je u 59. minuti Schalkeov goman Manuel Neuer obranio kazneni udarac Sandru Wagneru, ali 23-godišnji je napadač natrčao na odbijenu loptu i doveo ekipu iz Bremena u vodstvo.

Četiri minute kasnije Edu je nakon nabacivanja Atsuta Uchide s desne strane glavom izjednačio na 1-1 i postavio konačni rezultat.

Werder je tako i sedmo kolo zaredom ostao neporažen i još se malo približio opstanku, dok je Schalke propustio eventualnom pobjedom skočiti u gornju polovicu tabele.

Bundesliga, 30. kolo:

Köln - Stuttgart 1-3 (Novakovič 69 / Träsch 51, Harnik 53, Kuzmanović 63-11m)Hoffenheim - Eintracht 1-0 (Firmino 78)HSV - Hannover 0-0Kaiserslautern - Nürnberg 0-2 (Eigler 35, Mak 90)Wolfsburg - St. Pauli 2-2 (Mandžukić 39, Polak 88 / Naki 60, Lehmann 77)Werder - Schalke 1-1 (Wagner 59 / Edu 63)

1. Borussia (D) 29 20 6 3 59-18 66
  2. Bayer 29 18 7 4 59-35 61
  3. Hannover 30 17 3 10 42-40 54
  4. Bayern 29 15 7 7 61-35 52
  5. Mainz 30 15 3 12 44-37 48
  6. Nürnberg 30 13 7 10 45-38 46
  7. Hamburger SV 30 12 7 11 44-45 43
  8. Freiburg 29 12 5 12 38-41 41