11

Remi na Otoci: Sloboda do boda protiv Olimpica u 93. minuti

(Foto: Nedim Grabovica/Klix.ba)
U prvom meču 12. kola Premijer lige BiH Olimpic je na Otoci dočekao Slobodu, a susret je završen rezultatom 3:3.

Vukovi s Otoke su na taj način uvezali tri meča bez poraza, dok je s druge strane Sloboda bez pobjede i nakon šest uzasopnih susreta.

Olimpic je također prekinuo niz od četiri uzastopna poraza u duelima sa tuzlanskom ekipom.

U 16. minuti Mašić je topovskim udarcem sa dvadesetak metara načeo mrežu gostiju u 16. minuti. Ipak, Tuzlaci su do izjednačenja došli u 23. minuti kada Krpić glavom pogađa za 1:1.

Nakon kornera u 31. minuti Isić je glavom pogodio za 2:1, a u 68. minuti katastrofalnu reakciju odbrane Slobode koristi kapiten domaćina Regoje kojem je asistirao Zolj za 3:1.

Krpić je svoj drugi gol na meču postigao u 81. minuti za 3:2, a kada se činilo da će Vukovi doći do drugog uzastopnog trijumfa ove sezone, u trećoj minuti sudijske nadoknade mrežu domaće ekipe zatresao je Mehmedagić za konačnih 3:3.