0

Redknapp: Počinili smo samoubistvo

Menadžer Tottenhamove nogometne momčadi, Harry Redknapp kraj prvoga poluvremena okarakterizirao je prelomnim u porazu svoje momčadi od Arsenala (3-0)...

U utakmici 11. kola engleskog prvenstva Robin van Persie i Cesc Fabregas pogodili su mrežu Heurelha Gomesa u 42. i 43. minuti te svojoj momčadi omogućili lakši nastavak igre u drugom poluvremenu. I u njemu je Van Persie još jednom bio precizan za novo slavlje “topnika” protiv gradskih rivala iz Londona.

• Do 42. minute nisu napravili niti jednu akciju koja bi bila vrijedna spomena i u tim sam se trenucima osjećao veoma ugodno. Pogledao sam na sat i vidio da je preostalo odigrati još tri minute, te pomislio kako dobro radimo svoj posao i kako nam slijedi dobar rezultat. Potom se sve okrenulo naopačke - kazuje Redknapp, te dodaje:

• Zapravo smo počinili samoubistvo. Kod 2-0 je utakmica bila gotova. Niti jedan njihov pogodak nije bio dobar, sva su tri bila skandalozna. Imali smo pristup kao da je nedjeljno jutro.