Novi junak Kraljeva
71

Real ima novo čudo i zove se Jude Bellingham, donio je još jednu pobjedu Madriđanima

D. P.
Bellingham je novi junak Reala (Foto: ESPN / Twitter)
Nogometaši Real Madrida upisali su i drugu pobjedu na startu nove sezone savladavši Almeriju rezultatom 3:1 na gostovanju.

Nakon rutinske pobjede u Bilbau (0:2), Real je danas i drugo gostovanje riješio bez većih problema, iako je Almeria vrlo rano stigla u vodstvo.

Već u trećoj minuti domaćin je poveo nakon što je Sergio Aribas pogodio glavom. Ipak, to je razbudilo Madriđane koji su zaigrali znatno bolje u nastavku.

Razigrani Jude Bellingham je u 19. minuti postigao novi gol nakon što je ovoga ljeta stigao kao veliko pojačanje iz Borussije Dortmund. Rezultatom 1:1 otišlo se na odmor, a u međuvremenu izdvaja se poništeni gol u nadoknadi za Tonija Kroosa zbog prethodnog faula.

Sjajni Bellingham postigao je i drugi gol za potpuni preokret Reala u 60. minuti. Pogodio je glavom.

Konačnih 1:3 postavlja Vinicius Junior pogotkom iz 73. minute, nakon asistencije fantastičnog Bellinghama, za novu pobjedu Reala koji sada ima šest bodova. Almeria je upisala i drugi poraz.