Ligue 1
21

PSG doživio težak poraz kod kuće, navijači izviždali Messija

E. B.
Nogometaši PSG-a su doživjeli težak i neočekivan poraz kod kuće od Rennesa u 28. kolu francuske Ligue 1 od Rennesa rezultatom 2:0.

Pred početak utakmice vidjeli smo neuobičajene scene za Park prinčeva. Naime, domaći navijači su izviždali Lionella Messija prilikom službenog predstavljanja prvotimaca za večerašnji susret.

Ne samo da je Messi bio indisponiran, već i njegov partner u napadu Kylian Mbappe nije uspio napraviti ništa značajno, te nije ni čudno što je PSG doživio četvrti poraz ove sezone.

Rennes je odigrao odličnu utakmicu i na kraju je zasluženo odnio tri boda s Parka prinčeva. Toko Ekambi je u 45. minuti matirao Donnarumu za 1:0, a konačnih 2:0 je postavio Kalimuendo u 48. minuti.

Parižani su i dalje lideri sa 66 bodova, devet više od drugoplasiranog Lensa, dok se Rennes probio na petu poziciju sa 50 bodova.