0

Premijer liga BiH: Široki Brijeg i Zrinjski odigrali 1:1 na Pecari

Piše: N. J.
Široki Brijeg i Zrinjski podijelili su bodove na stadionu Pecara u okviru 10. kola nogometne Premijer lige BiH.

Nakon što je prvi dio igre završen bez golova, u nastavku je domaći tim došao u vodstvo preko Wagnera. Ovaj igrač je u 52. minuti iskoristio centaršut Ćorića te zatresao mrežu mostarske ekipe. Bilo je to 1:0 za Široki.

Gosti se, međutim, nisu predavali, a u 72. minuti njihov se trud isplatio. Muminović je šutirao sa više od 30 metara i prelijepim golom matirao Bilobrka. Ispostavilo se da je time postavljen i konačan rezultat utakmice Široki Brijeg - Zrinjski 1:1.

Nakon 10 odigranih kola Široki zauzima 4. mjesto sa 16 bodova, dok je Zrinjski na drugom mjestu sa 18 bodova, pet manje od lidera na tabeli, banjalučkog Borca.