Serie A
0

VIDEO / Potop Lazija u Palermu, od prve minute igrao Lulić

Sarajevo-x.com
Palermo je na svom stadionu Renzo Barbera u utakmici 24. kola Serie A razbio Lazio s visokih 5:1, a za klub iz Rima od prve minute je igrao i bh. reprezentativac Senad Lulić.

Golijadu domaćina otvorio je Edgar Barreto u 10. minuti susreta, a samo 10 minuta kasnije Massimo Donati je povećao vodstvo domaćina na 2:0.

Do kraja prvog poluvremena, Palermo je ugasio sve nade gostujuće ekipe. U 43. minuti domaćini dolaze do uvjerljivog vodstva od 3:0. Strijelac je bio Matias Silvestre zabivši gol glavom.

Da tri gola u prvom poluvremenu nisu bila slučajnost, pokazali su nogometaši Palerma odmah na startu drugog dijela susreta.

Do nedostižnih 4:0 došli su u 47. minuti. Strijelac je bio Igor Budan. Nisu se igrači Lazija ni oporavili, a golman Marchetti je još jednom vadio loptu iz mreže.

Igrala se 51. minuta, Palermo je povećao vodstvo na 5:0, a strijelac je Fabrizio Miccoli. Visoko vodstvo Palerma smanjio je u 85. minuti Libor Kozak postigavši počasni pogodak.

Bh. reprezentativac Senad Lulić igrao je svih 90. minuta susreta.