158

Pogledajte maestralan lob-udarac Cristiana Ronalda s velike udaljenosti

D. P.
Impresivna putanja lopte (Foto: Screenshot)
Iako je već dugo u poznim igračkim godinama, Cristiano Ronaldo je i danas podsjetio da je u fantastičnoj formi postigavši sjajan gol u saudijskoj Pro ligi.

Ronaldov Al Nassr slavio je rezultatom 3:0 protiv Al Akhdouda na svom terenu, a Ronaldo se pobrinuo za dva gola danas. U prvom poluvremenu domaćoj ekipi prednost je donio Sami Al Naji i to je bio jedini gol u uvodnih 45 minuta.

U nastavku šou Cristiana Ronalda. Portugalac je prvo u 77. minuti postigao gol za 2:0, da bi se tri minute kasnije pobrinuo za najljepši trenutak utakmice.

Brazilski golman Paulo Vitor istrčao je i intervenisao, a lopta je došla do Ronalda na nekih tridesetak metara udaljenosti od gola gostiju. Tada je odlučio lob-udarcem pogoditi gol i lopta je završila u mreži nakon impresivne putanje.

Nakon što je večeras postigao nova dva gola, Portugalac je na 18 pogodaka u isto toliko utakmica u svim takmičenjima ove sezone.