35

Pjanić strijelac u remiju Rome protiv Torina

(Foto: EPA)
(Foto: EPA)
U 15. kolu italijanske Serie A Roma je u gostima remizirala (1:1) protiv Torina.

U prvom poluvremenu nije bilo velikih šansi, a prava šansa je stigla tek u 50. minuti preko Nainggolana.

U teškoj utakmici Roma je stigla do vodstva u 83. minuti preko Miralema Pjanića koji je ponovo pogodio iz slobodnog udarca. Istina, namjera bh. reprezentativca je bila centaršutom pronaći nekog od saigrača, ali je lopta prošla kroz gužvu i zbunila golmana Padellija.

Pjaniću je ovo sedmi gol u 13 utakmica za Romu u ovoj sezoni Serie A, a dodao je i pet asistencija.

I kada se činilo da će Roma nakon remija sa Bolognom (2:2) i poraza od Atalante (2:0) konačno slaviti, Maxi Lopez je u 94. minuti pogodio iz penala za konačnih 1:1.