13

Olimpic ostao na dnu tabele: Mladost odnijela sva tri boda sa Otoke

(Foto: Feđa Krvavac/Klix.ba)
Fudbaleri Olimpica su nakon šest kola Premijer lige BiH ostali na samom dnu tabele. Vukovi su danas poraženi na Otoci od Mladosti rezultatom 3:2.

U prvom poluvremenu na Otoci nije viđen neki dopadljiv fudbal. Na prvu ozbiljniju priliku čekalo se do 41. minute, koja je odmah i pretvorena u pogodak kada je Anel Husić matirao Dejana Bandovića za vodstvo gostiju od 1:0 i tim rezultatom se otišlo na odmor.

Već na samom startu drugog poluvremena Mladost je povela. Eurogol u 49. minuti postigao je Goran Brkić i svi su tada mislili kako će gosti iz Doboja kod Kaknja rutinski uzeti tri boda.

Ipak, Olimpic se ubrzo vratio u igru. Sanjin Lelić je u 56. minuti pogodio za smanjenje vodstva gostiju na 2:1, a samo četiri minute kasnije Bojan Regoje iz jedanaesterca pogađa za izjednačenje.

Aladin Isaković je skrivio taj jedanaesterac igravši rukom u svom kaznenom protoru, a iskupio se u 74. minuti kada je pogodio Bandovićevu mrežu za pobjedu njegove ekipe od 3:2.