08.05.2013. u 16:19

Nogometašice SFK 2000 osvajačice Kupa BiH

U Zenici je na stadionu Bilino Polje danas odigrano finale Kupa Bosne i Hercegovine u nogometu za žene, gdje su nogometašice ŽNK "SFK 2000" porazile nogometašice Mladosti iz Nević Polja.

- - - - - - -
U prvom poluvremenu nogometašice Sarajeva imale su potpunu inicijativu na terenu koju su krunisali golom Amire Spahić u 6. minuti, da bi Selma Kapetanović u 32. minuti postigla još jedan gol i odvela svoju ekipu na zasluženu pauzu.

U drugom poluvremenu nogometašice iz Sarajeva ponovo su imale veći posjed lopte, a time i više prilika, sve do 66. minute kada je Amela Fetahović zatresla mrežu Mladosti za konačnih 3:0.