Odigrali pet utakmica
0

Nogometaši Čelika završili pripreme u Rovinju

(Foto: NK Istra 1961.)
Nogometaši Čelika danas su odigrali i svoju posljednju utakmicu na pripremama u Rovinju, gdje su protiv hrvatskog prvoligaša Istre upisali rezultat od 1:1.

Zeničani su na pripremama u Rovinju odigrali svega pet utakmica od čega su zabilježili dva poraza, jednu pobjedu i dva remija.

U današnjem susretu Mešanović je u 22. minuti doveo ekipu Čelika u vodstvo, a u 55. minuti Istra je preko Ottochiana zaključila rezultat utakmice 1:1.

Crno-crvena ekspedicija večeras će u kasnim satima stići u Zenicu, a u subotu 23. februara, odigrat će prijateljsku utakmicu protiv Borca iz Banje Luke, koja će ujedno biti i generalna provjera pred početak drugog dijela prvenstva.

Utakmica protiv Borca bit će humanitarnog karaktera i sav novac koji se prikupi od prodaje ulaznica bit će doniran Amini Halilić, koja već nekoliko godina živi sa srčanom manom, a za operaciju u Turskoj neophodno je sakupiti 26.500 eura.