0

Neuer primio gol nakon 1147 minuta, Gomeza ometali laserom

Svim velikim serijama jednom dođe kraj. Tako je u sinoćnjem dvoboju 3. kola grupe A nogometne Lige prvaka između Napolija i Bayerna (1-1) u Napulju došao kraj velikoj seriji golmana minhenskog kluba Manuela Neuera.

Naime, do utakmice protiv Napolija Neuer nije primio gol 12 utakmica u nizu, tačnije 1147 minuta. Protiv Napolija je Neuer morao izvaditi loptu iz mreže u 39. minuti. Nakon oštrog ubačaja Maggija, Holger Badstuber je skrenuo loptu u vlastitu mrežu.

"Nije mi važno zbog primljenog gola nego zato što nismo pobijedili", komentirao je golman bavarskog velikana.

A Bayern je svakako imao brojne prilike za postizanje pobjedničkog gola. Svakako najveća bila je ona iz 49. minute kada je nakon igranja rukom Cannavara u kaznenom prostoru dosuđen jedanaesterac za goste. Njegovom izvođenju pristupio je Mario Gomez, ali blagi udarac skoro posred gola zaustavio je golman Morgan De Sanctis.

Njemački dnevnik Bild donosi video-dokaz da je Gomez kod izvođenja najstrože kazne bio ometan laserom, ali napadač Bayerna nije tražio opravdanja.

"Nije to bio razlog i ne mogu tražiti opravdanja u okolnostima. Žao mi je zbog ekipe što ga nisam realizirao."