2

Nakon što je otkinuo bod "svojima", Van Persie otišao u Arsenalovu svlačionicu da jede

Robin Van Persie (Foto: AFP)
Ako je za vjerovati riječima menadžera engleskog nogometnog velikana Arsenala, Arsenea Wengera, napadač Manchester Uniteda Robin van Persie kao da nikada nije ni otišao s Emiratesa.

Uoči Unitedova gostovanja kod Arsenala u sklopu 35. kola engleske Premierlige Van Persie, koji je prošlog ljeta napustio redove Topnika i postao najbolji strijelac crvenog Manchestera, je stigao na Emirates, te najprije promašio svlačionicu.

Naime, Holanđanin se umjesto prema gostujućoj zaputio prema domaćoj!

Potom je, nakon susreta, ipak završio u Arsenalovoj svlačionici, gdje su igrači objedovali nakon utakmice.

"Robin je s nama u svlačionici i jede s ostalim saigračima. Zašto? Zato jer je hrana u domaćoj svlačionici bolja od one u gostujućoj", rekao je menadžer Arsenala Wenger za britanski tabloid Mirror.

Upravo je Van Persie rastužio Emirates izjednačujućim pogotkom u smiraju prvog poluvremena. Holanđanin je realizirao jedanaesterac za 1-1, a to je ujedno bio i konačni rezultat susreta. Prethodno je, podsjetimo, Theo Walcott doveo Arsenal u vodstvo u 2. minuti utakmice.