Premiership
26

Manchester City savladao Tottenham na oranici Wembleyja

Posljednji susret 10. kola engleskog Premiership odigrali su Tottenham i Manchester City, a gosti su slavili s minimalnih 1:0.

Samo jedan pogodak na meču ne treba čuditi s obzirom na teren na kojem se igralo.

Susret je trebao biti odigran jučer na Wembleyju, no zbog susreta NFL ekipa Philadelphia Eaglesa i Jacksonville Jaguarsa on je pomjeren za danas. No, igrači američkog nogometa su u potpunosti uništili travnjak na najpoznatijem engleskom stadionu koji je izgledao kao prava oranica.

Jedini pogodak viđen je u 6. minuti. Ederson je nabio loptu, Trippier je katastrofalno pogriješio, Sterling ga je prošao i asistirao Mahrezu koji pogađa za 1:0.

Spursi su imali dvije odlične prilike za izjednačenje, ali su ih upropastili Kane i 34. i Lamela u 81. minuti.