1

Lyon u nadoknadi do pobjede kod St. Etiennea

Nogometaši Lyona pobijedili su na gostovanju St. Etienne s 2-1, u posljednjoj utakmici 13. kola francuskog Le Championnata.

Upisao je tako Lyon drugu uzastopnu pobjedu u prvenstvu, te time možda naznačio izlazak iz krize. I dalje je Lyon daleko od vrha, na sedmom mjestu za vodećim PSG-om zaostaje čak trinaest bodova, no treći uspjeh sezone u gostima ipak mora radovati njegove navijače.

Inače, prilično je sretno Lyon ugrabio sva tri boda budući je do njih došao u trećoj minuti nadoknade. Tada je Jimmy Briand, na asistenciju Gourcuff, postigao konačnih 2-1.

Sva tri pogotka pala su u drugom dijelu. Otvorio ga je Lacazette golom u 48. minuti, dok je izjednačio Hamouma u 65.

Le Championnat, 13. kolo:

St. Etienne - Lyon 1-2 (Hamouma 65 / Lacazette 48, Briand 90+3) Bordeaux - Nantes 0-3 (Bessat 41, Djilobodji 60, Đorđević 64) Marseille - Sochaux 2-1 (Thauvin 4, Gignac 83-11m / Mayuka 60)

Redoslijed: 1. PSG 31, 2. Lille 27, 3. Monaco 26, 4. Nantes 23, 5. Marseille 21, 6. Reims 19, 7. Lyon 18...