Primera
1

Levante glatko protiv Mallorce (4:0)

U prvoj nedjeljnoj utakmici 15. kola prve španske nogometne lige Levante je na svom travnjaku slavio s glatkih 4-0 protiv Mallorce.

Potpuno zasluženo i bez ikakvih problema Levante je upisao svoju sedmu pobjedu ove sezone, s kojom je skočio na čak šesto mjesto, u zonu koja dogodine vodi u Europu. Levante je utakmicu riješio u svega 15 kombiniranih minuta prvog i drugog poluvremena.

Kada se činilo da bi prvih 45 minuta moglo završiti bez pogodaka, Nigerijac Obafemi Martins pogodio je za vodstvo domaćina dvije minute prije isteka prvog dijela.

U nastavku je Levante od 49. do 58. minute postigao čak tri pogotka i zaključio priču ovoga susreta. Strijelci su redom bili David Navarro, Ruben Garcia i Iborra. Recimo i da su Martins te Navarro osim pogodaka upisali i po jednu asistenciju za treći odnosno četvrti pogodak.

Primera, 15. kolo:

Levante - Mallorca 4-0 (Martins 43, Navarro 49, Garcia 55, Iborra 58)

Redoslijed: 1. Barcelona 40 (14 utakmica), 2. Atletico Madrid 34, 3. Real Madrid 32 (+1), 4. Malaga 25 (+1), 5. Betis 25...