Novi pogodak
136

Lendrić strijelac u porazu Lensa od Sochauxa

Nogometaši Lensa poraženi su u gostima u okviru 3. kola Ligue 2 od ekipe Sochauxa rezultatom 2:3.

Sjajna utakmica viđena je u prvom poluvremenu u kojem su se istakla oba golmana.

Ipak, četiri minute prije odlaska na odmor Teikeu je doveo domaće u vodstvo i s rezultatom 1:0 otišlo se na odmor.

Deset minuta igre u nastavku bilo je dovoljno da Martin udvostruči prednost Sochauxa, a vrlo brzo francuski veznjak je uvećao prednost na 3:0.

Bivši nogometaš Željezničara i najbolji strijelac Premijer lige BiH za prošlu sezonu Ivan Lendrić u igru je ušao u 46. minuti, a pred kraj meča smanjio je svojim golom prednost na 3:1.

Nadu za remi donio je Lopez golom iz penala sedam minuta prije kraja utakmice, ali do kraja susreta nije bilo promjena pa su domaći slavili novu pobjedu.

Lendriću je ovo već bio drugi gol za Lens, a zanimljivo da je drugu utakmicu zaredom proglašen najboljim igračem svoje ekipe.

Sochaux je s novom pobjedom prestigao veliki broj ekipa i nalazi se na trećem mjestu Ligue 2, dok je Lens predzadnji bez ijednog osvojenog boda.