Večerašnje utakmice
27

Ko će biti prva dva četvrtfinalista Lige prvaka? Bayern lovi prednost Lazija, PSG u Španiji ovjerava prolaz

E. B.
Lazio brani prednost 1:0 protiv Bayerna (Foto: EPA-EFE)
Večeras ćemo nakon što završe susreti u Minhenu i San Sebastianu dobiti prva dva četvrtfinalista Lige prvaka za ovu sezonu.

Bayern će dočekati Lazio na Allianz Areni u kojem će loviti zaostatak iz prve utakmice.

Lazio je u Rimu pobijedio sa 1:0 golom Cire Immobilea iz penala u 69. minuti, a bit će zanimljivo vidjeti da li će Bavarci preusmjeriti sve snage na Ligu prvaka s obzirom da je titula u Bundesligi zaista teško dostižna.

Vjerovatni sastavi:

Bayern: Neuer; Kimmich, Dier, Kim, Davies; Pavlović, Goretzka; Tel, Müller, Musiala; Kane.

Lazio: Provedel; Marušić, Mario Gila, Romagnoli, Hysaj; Guendouzi, Vecino, Luis Alberto; Isaksen, Immobile, Felipe Anderson.

U drugom večerašnjem susretu Real Sociedad će dočekati PSG. Francuzi imaju prednost iz prvog susreta rezultatom 2:0. Pogotke su tada postigli Kylian Mbappe u 58. i Bradley Barcola u 70. minuti, a trener Parižana Luis Enrique je na konferenciji za medije istakao kako minutaža za njegovu najveću zvijezdu nije zagarantovana nakon posljednjih dešavanja.

Real Sociedad: Remiro; Galan, Zubeldia, Le Normand, Traore; Merino, Zubimendi, Mendez; Oyarzabal, Andre Silva, Kubo.

PSG: Donnarumma; Hakimi, Marquinhos, Beraldo, Hernandez; Zaire-Emery, Vitinha, Fabian Ruiz; Dembele, Mbappe, Barcola.

Oba susreta počinju u 21 sat uz direktan TV prijenos na Arena Sportu.