1

Juventus profitirao: Napoli i Milan odigrali neriješeno na San Paolu

Posljednji susret 26. kola Serie A na San Paolu odigrali su Napoli i Milan, a na kraju meča nije bilo pobjednika (1:1).

Golovi su pali u finišu prvog poluvremena.

Najprije je Insigne na Ghoulamovu asistenciju pogodio mrežu Donnarumme u 39. minuti. Insigne je imao i sreće s obzirom da je lopta na putu ka mreži pogodila Abatea i promijenila smjer, što je prevarilo tinejdžera na golu Milana.

Kada su svi mislili da će Napoli na poluvrijeme otići s vodstvom od 1:0, minutu prije kraja prvog dijela susreta Bonaventura, također uz dozu sreće, pogodio Reininu mrežu za, ispostavit će se, konačnih 1:1.

U drugom poluvremenu Napoli je pokušavao doći do gola, no mreže su mirovale.

Najbolju priliku u drugom poluvremenu imao je Mertens koji je pogodio stativu u 67. minuti susreta, a Milan je mogao do pobjede u 89. minuti, no Hondin šut brani Reina.

U sudijskoj nadoknadi Napoli je imao prilike preko El Kaddourija i Higuaina, no Donnarumma nije imao problema da obrani njihove šuteve.

Ovaj rezultat je obradovao igrače i navijače Juventusa s obzirom da je Stara dama ostala na prvom mjestu i sada ima bod više od Napolija, dok je šestoplasirani Milan smanjio prednost Intera na četiri boda.