Lobovao golmana
0

Juniorski bh. reprezentativac postigao majstorski pogodak za Hajduk u Ligi prvaka

D. P.
Čuić je sjajno lobovao golmana (Foto: Screenshot)
Juniorski reprezentativac Bosne i Hercegovine Filip Čuič postigao je prelijep gol u omladinskoj Ligi prvaka u pobjedi Hajduka nad Shkendijom rezultatom 2:0.

Hajduk je slavio u prvom meču na gostovanju Shkendiji rezultatom 2:0, a oba pogotka postigao je bh. nogometaš Filip Čuić.

Ovaj 18-godišnji napadač prvo je postigao gol u 29. minuti, a onda je u drugom poluvremenu napravio potez meča.

Primio je loptu od Franje Lazara u 56. minuti, okrenuo se, a onda majstorski lobovao domaćeg golmana.

Selektor Ivica Barbarić prije nekoliko dana pozvao je Čuića u reprezentaciju i stavio ga je na spisak igrača za duele protiv Srbije koji se igraju u oktobru.

Podsjetimo, i BiH ima predstavnika u omladinskoj Ligi prvaka, a Zvijezda 09 jučer je poražena od Trabzonspora rezultatom 0:1 u prvom meču.