Pojavio se snimak
0

Ibrahim Šehić se zamalo potukao s golmanom Galatasaraya nakon gola u 90. minuti

H. H.
Nogometaši Konyapsora u susretu 26. kola turske Superlige savladali su lidera Galatasaraya rezultatom 2:1, a pobjedonosni gol u 90. minuti zamalo je izazvao nezapamćenu tučnjavu golmana oba tima.

Gosti iz Istanbula su poveli preko kosovskog reprezentativca Milota Rashice u 31. minuti, ali u nastavku je uslijedio veliki preokret.

Soner Dikmen je izjednačio na asistenciju Brune Paza u 62. minuti, da bi u sudijskoj nadoknadi Ogulcan Ulgun donio pobjedu Konyasporu za veliko slavlje domaćih igrača i navijača.

Reprezentativac BiH Ibrahim Šehić burno je sa saigračima slavio pred pristalicama Galatasaraya nakon čega je na njega nasrnuo čuvar mreže gostiju Urugvajac Fernando Muslera.

On je dotrčao do Šehića i žestoko ga odgurnuo, nakon čega se zamalo nisu potukli. Na svu sreću, umiješali su se saigrači i spriječan je pravi skandal.

Konyaspor je tako prekinuo loš niz rezultata, dok je Galata ovim porazom zakomplikovala borbu za titulu.