48

Hajradinović nastavio s fantastičnim partijama, zasjenio je Balotellija i Nanija

N. M.
Hajradinović igra u životnoj formi (Foto: Twitter)
Bosanskohercegovački nogometni reprezentativac Haris Hajradinović nastavio je sa fantastičnim partijama u dresu turske Kasimpaše, koju je večeras nosio do nove pobjede.

Slavila je Kasimpaša u gostima protiv Adane Demirspor sa 3:1, a gol i asistenciju u ovom meču 25. kola turske Super Lige upisao je Hajradinović.

[TWITTER]1756008300087267381[/TWITTER]

Prvo je asistirao Fallu koji pogađa za vodstvo gostiju u 29. minuti, potom je Kara povisio na 2:0, a Hajradinović je golom iz penala u 57. minuti povisio na 3:0 i riješio pitanje pobjednika na utakmici na kojoj je zasjenio velike zvijezde poput Marija Balotellija i Nanija.

[TWITTER]1756019544156487787[/TWITTER]

Ovi bivši nogometaši Manchester Cityja i Uniteda igrali su večeras za Adanu, a Balotelli se i upisao u strijelce postavivši konačnih 3:1.

Inače, Hajradinović je nastavio odmicati pratiocima na listi najboljih asistenata Super lige jer je sada prvi sa 12 dodavanja koja su prethodila pogotku, dok mu je prvi pratilac Sebastian Szymanski iz Fenerbahčea s 8 asistencija.