0

Getafe nakon preokreta do gostujuće pobjede nad Gijonom

(Foto: EPA)
(Foto: EPA)
U posljednjoj utakmici 18. kola Primere Getafe je u gostima nakon preokreta rezultatom 2:1 savladao ekipu Sporting Gijona.

Domaći tim je stigao do prednosti u 16. minuti kada nakon prodora Guerrera po lijevoj strani Sanabria pogađa za 1:0 što je bio rezultat prvog poluvremena.

Šansu za izjednačenje gosti su imali u 58. minuti. Mere ruši Šćepovića u kaznenom prostoru, ali Pedro Leon pogađa stativu.

Getafe je do iznednačenja stigao u 69. minuti kada centaršut Sarabije u gol pretvara Cala, a samo dvije minute kasnije Sarabia donosi preokret nakon asistencije Šćepovića čime je postavljen i konačan rezultat utakmice 2:1 za goste.

Getafe je pobjedom prekinuo niz od četiri ligaške utakmice bez pobjede u kojima su zabilježili tri remija i poraz, dok je Gijonu, koji trenutno ima utakmicu manje i to je zaostali dvoboj protiv Barcelone, ovo treći vezani poraz.