Dogovor za titulu
19

Francuzi objavili video s poluvremena finalne utakmice SP-a protiv Hrvatske

Nogometni savez Francuske objavio je dokumentarni film o uspjehu reprezentacije u Rusiji gdje su postali prvaci svijeta, a posebno zanimljiv dio bio je onaj s poluvremena finalne utakmice protiv Hrvatske.

Trikolori su u tom trenutku imali prednost od 2:1, a na videoklipu koji se pojavio u javnosti vide se Varane, Matuidi i Griezmann kako međusobno komuniciraju i dogovoraju se kako će igrati u nastavku.

Prvi je riječ uzeo defanzivac Real Madrida koji je poručio svojim igračima da se maksimalno fokusiraju na utakmicu.

"Ignorišite sve oko sebe momci, moramo razmišljati samo u utakmici", kazao je Varane.

Nakon toga napadač Atletico Madrida obratio se Matuidiju kojem je objasnio gdje je griješio u prvom poluvremenu.

"Matuidi, u nekim situacijama si bio ovdje, a trebao si biti na drugoj strani, kako bih ja mogao doći na to mjesto. To je kada mi imamo loptu", kazao je Griezmann, na što mu je Matuidi rekao da je pogriješio.

Rezultat na poluvremenu utakmice između Francuske i Hrvatske bio je 2:1 za Trikolore, a na kraju je završeno pobjedom Francuza 4:2.