Serie A
4

Di Natale sredio Inter

Antonio Di Natale
Nogometaši Udinesea pobijedili su na svom Friuliju Inter s 3-0 u susretu 19. kola talijanskog nogometnog prvenstva.

U zadnje tri runde Inter je osvojio samo jedan bod, a u zadnjih 8 kola upisao je tek dvije pobjede. S Udineseom je sasvim drukčija situacija, jer je u zadnjih pet nastupa u Seriji A upisao tri pobjede i dva remija.

Klubu iz Milana presudio je sjajni 35-godišnji Antonio Di Natale, koji je zabio dva gola na utakmici, u 63. i 79. minuti. Stigao je do brojke od 12 golova u prvenstvu ove sezone. Za domaćine je postigao gol Luis Muriel u 79. minuti.

Inter je od 65. minute igrao bez isključenog brazilskog igrača Juana Jesusa.