Prijateljski meč
0

Chelsea bolji od Intera

Nogometaši Chelseaja pobijedili su talijanskog prvaka Intera s 2-0 u prijateljskoj utakmici odigranoj u kalifornijskoj Pasadeni u sklopu serije World Football Challenge.

Pogotke za londonsku ekipu postigli su Didier Drogba u 11. i Frank Lampard u 52. minuti iz jedanaesterca. Drogba je udarcem s oko 25 metara iznenadio Interovog čuvara mreže Vida Beleca, golmana slovenske juniorske reprezentacije. Loptu od poda Bedec nije uspio ukrotiti, mogao je i bolje interevenisati.

Do drugog pogotka su "plavi" stigli nakon što je Ivan Cordoba desnim laktom zaustavio udarac Daniela Sturridgea iz ne baš naročito opasne situacije, iskosa s lijeve strane. Lampard je bio siguran realizator jedanaesterca.

Zlatan Ibrahimović, predmet mogućeg trensfera u Barcelonu, ušao je u tim Intera u igru u 59. minuti.