4

Berlusconi razočaran igrom Milana, Mihajlović bi mogao napustiti klub na kraju sezone

Silvio Berlusconi (Foto: EPA)
Vlasnik AC Milana Silvio Berlusconi je izjavio da je razočaran igrom Milana i sinoćnjim remijem s Laziom u okviru 30. kola talijanske Serije A.

Milan je ugostio Lazio na San Siru, a gosti su poveli u 9. minuti utakmice golom Parole. Na 1:1 je izjednačio Bacca u 15. minuti i to je bio rezultat prvog poluvremena. U nastavku utakmice golova nije bilo, a Milan je imao igrača više na terenu od 84. minute, kada je isključen bh. reprezentativac Senad Lulić. Domaći u finišu utakmice nisu uspjeli slomiti otpor gostiju.

Berlusconi je gladao utakmicu, a jutros je za radio Rtl izjavio da je veoma razočaran.

"Razočaran sam igrom koju Milan prikazuje ove godine, nadam se da će se situacija promijeniti", rekao je Berlusconi.